Konferencje EduAkcji

Konferencje EduAkcji to spotkania online wszystkich zainteresowanych edukacją, wychowaniem oraz budowaniem zdrowych relacji z dziećmi i młodzieżą. To szansa na budowanie społeczności na rzecz poprawy edukacji w Polsce.

Dlaczego konferencje EduAkcji?

Od początku EduAkcja starała się odpowiadać na istniejące potrzeby nauczycieli i rodziców,, ale jednocześnie poruszać nowe, dopiero kiełkujące tematy. Jeszcze na długo przed pandemią COVID-19, byliśmy tylko online, bo wiedzieliśmy, że dzięki sieci możemy dotrzeć do znacznie szerszego grona nauczycieli,

edukatorów i rodziców – niż spotkania stacjonarne. Internet wszystkim bowiem daje możliwość spotkania z ekspertem, mimo odległości i barier organizacyjnych. Nasze e-konferencje to wysoki poziom merytoryczny spotkań, bardzo dobra jakość technologiczna i rozsądna cena za udział.

E-konferencje EduAkcji to:

Uznani eksperci

Na nasze wydarzenia zapraszamy osoby, które są specjalistami w swojej dziedzinie; które chcą swoją wiedzą i doświadczeniem dzielić się z innymi oraz potrafią to zrobić w sposób interesujący dla odbiorcy.

Zaświadczenia uczestnictwa

Każde wydarzenie online EduAkcji kończy się wydaniem uczestnikowi lub uczestniczce zaświadczenia potwierdzającego udział w e-konferencji. Zaświadczenie generowane jest w wersji elektronicznej.

Materiały i nagrania

Po każdej konferencji online uczestnik lub uczestniczka otrzymuje w wersji elektronicznej materiały pokonferencyjne oraz ma dostęp do nagrania z konferencji przez 14 dni.

Zakończone konferencje
Konferencja zakończona

Dziecko-rodzic-nauczyciel:
jak wspierać się w kryzysie?

Kreatywność jako sposób na nowe wyzwania.
Konferencja on-line
Konferencja zakończona

Z nastolatkiem w domu i e-szkole

Jak radzić sobie w czasie izolacji?
Konferencja on-line
Konferencja zakończona

Rozwinąć skrzydła

Najlepsze praktyki wzmacniania rozwoju dziecka
- w domu, przedszkolu i szkole. Konferencja on-line